יועץ ביטוח בריאות

אנשים רבים פונים אל יועץ הביטוח ומבקשים פוליסה של ביטוח בריאות. הם עושים את הדבר הנכון והראוי ביותר. אם את הרכב כולנו יודעים כי יש לבטח ואת בית העסק אף אותו אנו דואגים לבטח, יש כאלה המבטחים את מוצרי החשמל שלהם ויש כאלה שלא נרגעים עד שכל רכושם מבוטח…

אז אם בתחומים השונים אותם אנו מבטחים קיים ויכוח עקרוני האם אכן שווה לשלם סכום קבוע על ביטוח חפצים שלא ממש נחשבים כיקרים ובעלי ערך, בתחום הבריאות אין חולק כי מדובר בביטוח חיוני ואף הכרחי ביותר. ההבדל בין אדם שיש לו ביטוח מעבר לביטוח הרגיל של קופות החולים לבין אלו שאין להם את ביטוח הבריאות יכול לבוא לידי ביטוי באופן חריף וגורלי ביותר כמו באישורים לקבלת תרופות מסוימות או טיפולים שונים שבמקרים רבים עשויים להיות מצילי חיים ממש.

יועץ ביטוח בריאות דואג ללקוח שלו

יועצי הביטוח אחראיים על שירות האינטרס של הלקוח ולא של חברת הביטוח. הלקוח הוא זה שעומד בראש מעייניו של יועץ הביטוח, הודות לכך מקבל הלקוח את הפוליסה המתאימה לו ביותר מבלי לכלול שירותים מיותרים שיגרור תשלומים מיותרים. הפוליסה המותאמת באופן אישי ללקוח עשויה לתרום לרוגע הנפשי ולשלוות הנפש כאשר הלקוח חי בידיעה כי יש בידיו את הפוליסה שעתידה לבוא לעזרתו – על כל צרה שלא תבוא.

יועץ ביטוח בריאות חוסך לכם כסף – עמוס רוזן

אנשים רבים ממהרים לבטח את עצמם בכל ביטוח אותו מציעים להם זאת מתוך חשש כי הם לא יקבלו את הטיפול הנאות בעת הצורך. יועצי הביטוח מסייעים לבדוק יחד עם הלקוח האם ישנו ביטוח נוסף המכסה בדיוק את אותם מרכיבים, אם זה ביטוח הבריאות הממלכתי או דרך השב"ן.

מחפשים ייעוץ משכנתאות? פנו לאיריס שוסטר

יועץ ביטוח בריאות