יועץ ביטוח בלתי תלוי

ביטוח הבריאות הינו אחד מתחומי הביטוח הנחשבים כמורכבים והרגישים ביותר. לא מדובר כאן על הרכב שלכם, או על הצנרת שבבית או על מכשירי החשמל השונים. כאן מדובר בעניין מהותי וגורלי פי כמה – על הבריאות שלכם! ישנה משמעות עצומה לכל שורה ומרכיב שיופיע או שלא יופיע בפוליסה. לעיתים פוליסת הבריאות היא ההבדל המשמעותי בין חיים למוות, בין קבלת טיפול רפואי מציל חיים, מקצועי ואיכותי, לבין טיפול שקשה להגדיר אותה כמקצועית.

מסיבה זו נמליץ לכל אחד לשכור שירות של יועץ ביטוח בלתי תלוי לצורך תכנון ביטוח הבריאות הפרטי שלכם ושל בני משפחתכם -. כלומר, היועץ שאינו קשור כלל לחברה או לסוכנות ביטוח כל שהיא, כי יועץ כזה ייתן לכם את השירות האובייקטיבי לגמרי, זאת בהתאמה מלאה להיקף הצרכים שלכם בלבד.

יועץ הביטוח חושב עליך – עמוס רוזן

יועץ הביטוח לא רק שהוא מבין הרבה יותר מאתנו, הוא גם אחראי לשרת את האינטרס שלנו הלקוחות, ולא את האינטרס של חברות הביטוח. זאת מתוך הבנה מקצועית של כל חוקי הבריאות בישראל, ומתוך ההיכרות עם ההצעות השונות אותן מגישות חברות הביטוח בתחום של פוליסת הבריאות, היועץ יוכל לבנות יחד אתכם מפרט שיכלול את מרכיבי הביטוח החשובים לכם באופן אישי, כדי שבמקרה הצורך, תוכלו לסמוך בלב שקט על הפוליסה שרכשתם.

יועץ ביטוח בריאות אמור גם לתת לכם מענה בנושאים רבים נוספים, ביניהם: מה יש לבדוק בנוגע להחרגות של הפוליסה, האם מומלץ לרכוש ביטוח בריאות באמצעות סוכן או דרך ביטוח ישיר, מתי כדאי לעדכן שוב את הפוליסה, מה התקציב האופטימאלי לפרמיה החודשית, ועוד – ועוד…

כפל ביטוחי

מעבר לכך, יכול יועץ ביטוח בריאות לחסוך לכם לא מעט כסף בתחום של כפל ביטוחי. הסעיף של ביטוח הבריאות מוכר כתחום שיש בו לא מעט מצבים של כפל ביטוחי. מדוע זה קורה? מכיוון שמרוב שאנו לא בטוחים וחוששים שלא נקבל את הכיסוי ביטוחי הנאות, אנו נוטים להתפתות ולרכוש כמעט כל מרכיב ביטוחי שמציעה לנו חברת הביטוח, זאת מבלי לבדוק אם אין לנו בעצם את הכיסוי עבור אותו מרכיב דרך הביטוח הבריאותי הממלכתי.

מחפשים יועץ משכנתאות? פנו עוד היום לאריאל אחון.

יועץ ביטוח בלתי תלוי